Plánované akce

Špagát

Sraz:22.11.2019
Ukončení:24.11.2019

ŠPAGÁT je rádcovské setkání, které pořádají Skauti Doubravka. Akce je vhodná pro lidi od 13 do 15 let a trvá jeden celý víkend.

Špagát se vrací již potřetí. Tentokrát poprvé nejedeme do města, ale do malebné vesničky pod hradem. Účastníkům slibujeme zážitky, únavu a nové poznatky do tvého rádcování i života.

Musíš se ale včas přihlásit, máme omezenou kapacitu, tak aby ses vešel. Přihlašovat se zatím můžou jenom členové střediska 5. květen Plzeň.

Víse informací a přihlašovací formulář zde: https://skauti-doubravka.cz/spagat

Přihlašování probíhá.

Doufáme, že se budete chtít žúčastnit a že se v listopadu uvidíme. 

Místo: Domaslav

Cena: 350 Kč

Sraz: v pátek - upřesníme

Návrat: v neděli - upřesníme

V případě dotazů pište na: martinm38@seznam.cz

Ikonka - JežekIkonka - LiškaIkonka - VedeníIkonka - RodičeIkonka - Veřejnost


Vánoční oddílovka

Sraz:16.12.2019
Ukončení:16.12.2019

Na Vánoční schůzce nás čeká mnoho her, zpívání písniček, krásný stromeček, soutěž o nejlepší cukroví a možná i nějaké ty dárečky.
Schůzka proběhne místo pondělí družinovky v klasickém čase a sejdou se všichni členové oddílu a společně oslaví blížící se Vánoce.

Ikonka - JežekIkonka - LiškaIkonka - VedeníIkonka - RodičeIkonka - Veřejnost


Na všech letáčcích k akcím najdete vždy podrobný seznam toho, co si mají účastníci vzít s sebou. Kdybyste ale přeci jen nevěděli, tak níže naleznete jednoduché a stručné návody na to, jak se máte vybavit na schůzku, výpravu nebo tábor. Zjistíte zde například i to, jak by měl vypadat skautský kroj a jak můžete získat skautské bobříky.

Dokumenty

Aktuálně zde není žádný dokument ke stažení